Predné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Fuchsia Fluo) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Ružová |
| Farba náboj | Ružová |
| Farba výpletu | Ružová |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 1880 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (28-622)
Continental
74,50 €
01.05.26
60,57 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Skladací
Duša 28" Schwalbe 15 (18/28-622/630 AV)
Schwalbe
7,95 €
6,46 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18/28-622/63
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 3/4-1 1/8
Hmotnosť: cca. 105 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (50-622)
Schwalbe
42,26 €
34,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 2,0"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50
Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 (40-622)
Schwalbe
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Zmes: SBC
Zaťaženie: 80 kg



