Predné koleso 28" BRN Alumium Fixed (White) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Biela |
| Farba náboj | Biela |
| Farba výpletu | Biela |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 1880 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Challenge Grifo Race (33-622/Black)
Challenge
40,00 €
32,52 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon
Hmotnosť: cca. 330 g
Plášť 28" Continental Ride Tour Reflex (32-622/Black)
Continental
23,23 €
18,89 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1 1/4 x 1 3/4"
Hmotnosť: cca. 640 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (23-622)
Continental
74,50 €
60,57 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Skladací
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)



