Predné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Blue) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Modrá |
| Farba náboj | Modrá |
| Farba výpletu | Modrá |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 1880 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black)
Michelin
14,37 €
15.05.26
11,68 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 635 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22
Plášť 28" WTB ThickSlick Comp (25-622/Black)
WTB
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál kostry: Single Ply Durable
Zmes: DNA
Hmotnosť: cca. 260 g
Plášť bezdušový 28" WTB ByWay Road TCS (34-622/Black)
WTB
42,70 €
34,72 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 34-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 34C
Materiál kostry: Single Ply
Zmes: Dual DNA
Technológia: TCS Tubeless



