Predné koleso 28" EXAL XR1 / Shimano Tiagra (QR/Black) BP
Popis produktu
Koleso predné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XR1 a hliníkovým nábojom Shimano Tiagra. Určené pre cestné bicykle.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 18 - 25 mm |
| Materiál výplet | Nerez DD |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Vittoria Zaffiro Pro G2.0 (25-622/Black)
Vittoria
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Hmotnosť: cca. 280 g
Plášť bezdušový 28" Tufo 3TR (25-622/Black)
TUFO
43,90 €
35,69 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 270 g
Prevedenie: Skladací
TPI: 375 (behúň)/210 (bočnica)
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Red)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čerevná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar



