Predné koleso 28" BRN Fixed (Fuchsia Fluo) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Fixed je štýlové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Ružová |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Ružová |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 (40-622)
Schwalbe
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Zmes: SBC
Zaťaženie: 80 kg
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Brown)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
15.05.26
14,20 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (28-622/Black&Tan)
Michelin
14,80 €
12,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 330 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30



