Koleso predné 26" EXAL ZX 19 / Shimano DH 3N20 s dynamom BP
Farba ráfik
Farba náboj
Materiál výplet
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano DH 3N20 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Čierny, Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne, Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Michelin WorldTour (35-584/Black)
Michelin
11,47 €
9,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 35-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1 1/2"
Rozmer/FRA: 650 x 35B
Hmotnosť: cca. 580 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (55-559)
Schwalbe
od 24,14 €
19,63 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 55-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,15"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 920 g, cca. 710 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Michelin WorldTour (35-584/Black&Transparent)
Michelin
11,47 €
15.05.26
9,33 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-584
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 26" x 1 1/2"
Rozmer/FRA: 650 x 35B
Hmotnosť: cca. 580 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Schwalbe Silento HS 421 (47-559)
Schwalbe
23,18 €
18,85 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: SBC
Hmotnosť: cca. 625 g





