Koleso predné 26" EXAL ZX 19 / Shimano DH 3N72 s dynamom BP
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano DH 3N72 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Plášť 26" Michelin Protek (35-559)
Michelin
18,76 €
15.05.26
15,25 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,40"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 630 g
Prevedenie: Drôt
Duša 26" XLC VT-A26 (40/62-559 AV)
XLC
3,88 €
19.06.26
3,15 bez DPH
K dispozícii po:19.06.26
Rozmer/ETRTO: 40/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,5"/2,5"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (25-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán



