Koleso predné 28" EXAL XP 19 / Shimano DH 3N30 s dynamom BP
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom EXAL XP 19 a hliníkovým nábojom Shimano DH 3N30 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm M-Wave Racky Axle (Black)
M-Wave
10,50 €
8,54 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Dĺžka: 137 - 177 mm
Plášť 28" Pirelli P Zero Velo (23-622/Black)
Pirelli
41,00 €
33,33 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: Smartnet Silica
Hmotnosť: cca. 195 g
Plášť 28" Michelin Protek (37-622)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno, Nie
Hmotnosť: cca. 730 g
Prevedenie: Drôt
Akcia
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (25-622/Black)
Continental
31,00 €
25,20 bez DPH
Skladom39,00 €Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt



