Koleso predné 28" Rodi Airliner 1 / Shimano DH-3000 s dynamom (622-19) BP
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom Rodi Airliner 1 a hliníkovým nábojom Shimano DH-C30000 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Shimano DH-C3000 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Výška ráfika | 26 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Napätie | 6V |
| Výkon | 3W |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black)
Michelin
od 13,30 €
10,81 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Hmotnosť: cca. 305 g, cca. 310 g
Prevedenie: Drôt, Skladací
Plášť 28" Hutchinson GT Street (28-622)
Hutchinson
19,90 €
16,18 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Béžová
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Ride Tour (47-622/Black&White)
Continental
22,67 €
15.05.26
18,43 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 960 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black)
Continental
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 295 g, cca. 365 g
Prevedenie: Skladací, Drôt



