Koleso predné 28" Rodi Airliner 1 / Shimano DH-C3000 s dynamom (622-19) BP
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom Rodi Airliner 1 a hliníkovým nábojom Shimano DH-C3000 so zabudovaným dynamom. Prevedenie bez spínača.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Shimano DH-C3000 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Výška ráfika | 26 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 28" Gaadi Tube (32/37-622/635 AV)
Gaadi
11,17 €
22.11.24
9,08 bez DPH
K dispozícii po:22.11.24
Rozmer/ETRTO: 32/37-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32/35C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 165 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Michelin Protek (42-622)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 800 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Wired (32-622/Black)
Continental
59,49 €
48,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 445 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Challenge Strada Bianca Pro (36-622/Black&Tan)
Challenge
69,00 €
56,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 36-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 36C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2



