Set kolies 28" Miche Pistard WR Tubular (Black/Silver) Miche
Popis produktu
Set kolies 28" Miche Pistard WR navrhnuté pre použitie na dráhe a umožňujú cyklistom poskytnúť maximálny potenciál. Použitie veľkých prírubových nábojov a stredne profilovaných zliatinových ráfikov poskytuje vynikajúcu tuhosť kolies. K dispozícii v plášťovej alebo galuskovej verzii.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 28 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 1985 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Materiál nipel | Mosadz Sapim |
| Materiál výplet | Nerez Sapim |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061-T6 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 24/32 |
| Voľnokolo/kazeta | Single Speed |
| Prevedenie ráfika | Galuska |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)/2 ks
Schwalbe
4,43 €
3,60 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (22-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
10.01.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:10.01.25
Rozmer/ETRTO: 22-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



