Set kolies 28" Miche Pistard WR Clincher (Black/Silver) Miche
Popis produktu
Set kolies 28" Miche Pistard WR navrhnuté pre použitie na dráhe a umožňujú cyklistom poskytnúť maximálny potenciál. Použitie veľkých prírubových nábojov a stredne profilovaných zliatinových ráfikov poskytuje vynikajúcu tuhosť kolies. K dispozícii v plášťovej alebo galuskovej verzii.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 28 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 2015 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Materiál nipel | Mosadz Sapim |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 23 - 28 mm |
| Materiál výplet | Nerez Sapim |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061-T6 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 24/32 |
| Voľnokolo/kazeta | Single Speed |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (18-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Plášť 12" Continental Ride Tour (47-203)
Continental
15,04 €
01.05.26
12,23 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 62-203
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 12 1/2" x 2 1/4"
Hmotnosť: cca. 405 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Páska do ráfika 16" Schwalbe Super HP (22-305)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 22-305
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 16"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (22-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
10.01.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:10.01.25
Rozmer/ETRTO: 22-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



