Set kolies 29" Miche XMH30 AXY Boost Miche
Popis produktu
Set kolies 29" Miche XMH30 AXY Boost určený pre MTB bicykle.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-30 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Výška ráfika | 21 mm |
| Dĺžka náboja | 110 /148 mm |
| Hmotnosť | cca. 2272 g (1027 g / 1245 g) |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál orech | Hliník 7075-T6 |
| Max. nosnosť | 150 kg |
| Typ osky náboja | TA15/110 mm / TA15/148 mm |
| Počet špicov | 32 / 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kompatibilné kazeta Shimano 10/11 st. / Sram 10 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Platničky brzdové XLC BP-S11
XLC
16,76 €
13,63 bez DPH
K dispozíciiMateriál nosič: Oceľ
Materiál brzdové obloženie: Metalické
Počet v sade: 2 ks
Platničky brzdové Tektro S20.11
Tektro
7,54 €
6,13 bez DPH
K dispozíciiMateriál brzdové obloženie: Organické
Počet v sade: 2 ks
Platničky brzdové XLC BP-S21
XLC
16,76 €
13,63 bez DPH
K dispozíciiMateriál nosič: Oceľ
Materiál brzdové obloženie: Metalické
Počet v sade: 2 ks
Platničky brzdové M-Wave Disc 26
M-Wave
7,01 €
5,70 bez DPH
K dispozíciiMateriál nosič: Oceľ
Materiál brzdové obloženie: Organické
Počet v sade: 2 ks



