Set kolies 28" Miche X-Press Single Speed Miche
Popis produktu
Set kolies 28" Miche X-Press Single Speed s križovaným výpletom na prednom aj zadnom kolese pre zaistenie potrebnej pevnosti a odolnosti, zatiaľ čo celočierna povrchová úprava poskytuje výrazný "street" vzhľad.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-15C |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Výška ráfika | 28 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 1110 g / cca. 1230 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20-35 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061-T6 |
| Počet špicov | 32/32 |
| Voľnokolo/kazeta | Single Speed |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Brzdová páčka cestná Tektro RL520 (Black)
Tektro
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 272 g (pár)
Prevedenie: Sada (pravá a ľavá páčka)
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (16-540)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Plášť bezdušový 28" Challenge Paris Roubaix Race TLR (27-622/Black&Brown)
Challenge
51,00 €
41,46 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 27-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 27C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Hmotnosť: cca. 285 g
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (23-622/Black&Blue)
Michelin
15,36 €
12,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca- 300 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30



