Set kolies 28" TWN Single Speed (Silver) TWN
Popis produktu
Set kolies 28" TWN Single Speed je set single speed hliníkových kolies s 40 mm vysokým ráfikom a výpletom s 36 nerezovými špicami. Zadné koleso sa dá využiť s fixným prevodom alebo s voľnokolom. Dodáva sa spolu so 18 z. pastorkom.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Čierna |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 40 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 3003 g (1363 g / 1640 g) |
| Prevedenie | Flip/Flop |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník 6061 |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36/36 |
| Voľnokolo/kazeta | 18 z. pastorok |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black)
Continental
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 295 g, cca. 365 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
Duša 28" XLC VT-A28 (28/47-622/635 AV)
XLC
4,70 €
3,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27/28" x 1 1/8"/1,75"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (32-559)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (32-622)
Continental
75,94 €
01.05.26
61,74 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Skladací





