Set kolies 28" TWN Single Speed (Black) TWN
Popis produktu
Set kolies 28" TWN Single Speed je set single speed hliníkových kolies s 40 mm vysokým ráfikom a výpletom s 36 nerezovými špicami. Zadné koleso sa dá využiť s fixným prevodom alebo s voľnokolom. Dodáva sa spolu so 18 z. pastorkom.K dispozícii v striebornom alebo čiernom prevedení.
Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 40 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 3003 g (1363 g / 1640 g) |
| Prevedenie | Flip/Flop |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník 6061 |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36/36 |
| Voľnokolo/kazeta | 18 z. pastorok / 18 z. voľnokolo |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Challenge Elite Pro (23-622/Black&Tan)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Akcia
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (23-622/Black)
Continental
31,00 €
25,20 bez DPH
Skladom39,00 €Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 305 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Planet Air Sport (28-622/Black)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 7,0 bar
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán



