Set kolies 28" TWN Single Speed (White) TWN
Popis produktu
Set kolies 28" TWN Single Speed je set single speed hliníkových kolies s 43 mm vysokým ráfikom a výpletom s 36 nerezovými špicami.K dispozícii v rôznych farebných kombináciach.
Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Biela |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 36/36 |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Orange)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Oranžová
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť bezdušový 28" Schwalbe Pro One HS 462 (25-622)
Schwalbe
59,00 €
47,97 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: OneStar
Technológia: Microskin
Ráfiková brzda cestná Shimano Sora BR-R3000 (Black)
Shimano
27,00 €
21,95 bez DPH
Farba: Čierna
Rozmer: max. 51 mm
Materiál: Kovaný hliník
Prevedenie: Predná brzda, Zadná brzda
Doporučené brzdové klátiky: R50T5 / R50T4
Brzdové / radiace páčky cestné 2/11 st. Campagnolo Centaur EP18-CES1C (Silver)
Campagnolo
170,00 €
138,21 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet rýchlostí: 2 x 11
Materiál: Hliník / Plast
Hmotnosť: cca. 373 g (pár)
Prevedenie: Set (P+Ľ)



