Set retro kolies 28" BRN Vintage Road (Silver) BRN
Popis produktu
Set retro kolies 28" BRN Vintage Road je set kolies s hliníkovým (6082-T6) dutinkovým ráfikom Gipiemme Nisi Sludi 390 a výpletom s 32 nerezovými špicami. Predný a zadný náboj s vysokými prírubami vyrobené zo zliatiny 6061-T6. Zadný náboj s orechom pre 8/9/10 st. kazety Campagnolo. Kolesá sa dodávajú s rýchloupínakmi.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 13,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 130 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 25 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník 6082-T6 |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061-T6 |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Dvojitý nit |
| Počet špicov | 32/32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Campagnolo 8/9/10 st. |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air Traditional (37-622/Black&White)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Páska do ráfika 24" BRN Tape (16-540)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 24"
Duša 28"/29" Schwalbe Air Plus 19AP (40/62-622 AV)
Schwalbe
9,40 €
7,64 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40/62-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"/29" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 320 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Brown)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar



