Set kolies 28" BRN Alumium Fixed (Green Fluo) BRN
Popis produktu
Set kolies 28" BRN Aluminium Fixed je set štýlových lúčových hliníkových kolies. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj samostatne ako predné a zadné koleso.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Zelená |
| Farba náboj | Zelená |
| Farba výpletu | Zelená |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 3770 g (1880 g / 1890 g) |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6/6 |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Platničky brzdové M-Wave Disc 26
M-Wave
7,01 €
5,70 bez DPH
K dispozíciiMateriál nosič: Oceľ
Materiál brzdové obloženie: Organické
Počet v sade: 2 ks
Brzdová páčka cestná prídavná XLC Cross BL-R02 (Silver)
XLC
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer objímky: 31,8 mm, 26 mm
Prevedenie: Sada (pravá a ľavá páčka)
Platničky brzdové Tektro S20.11
Tektro
7,54 €
6,13 bez DPH
K dispozíciiMateriál brzdové obloženie: Organické
Počet v sade: 2 ks
Platničky brzdové M-Wave Hayes HFX
M-Wave
7,01 €
5,70 bez DPH
K dispozíciiMateriál nosič: Oceľ
Materiál brzdové obloženie: Organické
Počet v sade: 2 ks



