Set kolies 28" BRN Alumium Fixed (Yellow Fluo) BRN
Popis produktu
Set kolies 28" BRN Aluminium Fixed je set štýlových lúčových hliníkových kolies. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj samostatne ako predné a zadné koleso.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Žltá |
| Farba náboj | Žltá |
| Farba výpletu | Žltá |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 3770 g (1880 g / 1890 g) |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6/6 |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Schwalbe G-One Allround HS 473 Performance Line (35-622)
Schwalbe
34,00 €
27,64 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,35"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Nie
Bok plášťa: Lite
Platničky brzdové M-Wave Hayes HFX
M-Wave
7,01 €
5,70 bez DPH
K dispozíciiMateriál nosič: Oceľ
Materiál brzdové obloženie: Organické
Počet v sade: 2 ks
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (40-622)
Schwalbe
37,94 €
30,85 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50
Brzdová páčka cestná Tektro RL340 (Black)
Tektro
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 321 g (pár)
Prevedenie: Sada (pravá a ľavá páčka)



