Set kolies 28" BRN Alumium Fixed (Red) BRN
Popis produktu
Set kolies 28" BRN Aluminium Fixed je set štýlových lúčových hliníkových kolies. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj samostatne ako predné a zadné koleso.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Červená |
| Farba náboj | Červená |
| Farba výpletu | Červená |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 3770 g (1880 g / 1890 g) |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6/6 |
| Prevedenie ráfika | Plášť |
Súvisiace produkty
Brzdová / radiaca páčka cestná 2 st. Shimano Ultegra ST-R8000-L
Shimano
179,00 €
145,53 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet rýchlostí: 2
Materiál: Hliník/Karbón
Priemer objímky: 23,8 - 24,2 mm
Hmotnosť: cca. 219 g
Prevedenie: Ľavá
Brzdová páčka cestná TWN Aero
TWN
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Priemer objímky: 22,2 - 23,8 mm
Prevedenie: Sada (pravá a ľavá páčka)
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (25-622/Black)
Continental
54,72 €
01.05.26
44,49 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 250 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Schwalbe Silento HS 421 (47-622)
Schwalbe
24,23 €
19,70 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: SBC
Hmotnosť: cca. 695 g



