Set kolies 28" BRN Fixed (Orange Fluo) BRN
Popis produktu
Set kolies 28" BRN Fixed sú štýlové hliníkové kolesá s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný pastorok alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj samostatne predné a zadné koleso.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Oranžová |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Oranžová |
| Náboj | Alu / Flip-Flop |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (23-622/Black&White)
Michelin
15,36 €
12,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 310 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Blue)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (32-622/Black)
Continental
45,19 €
15.05.26
36,74 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 420 g
Prevedenie: Drôt



