Set kolies 28" BRN Fixed (Fuchsia Fluo) BRN
Popis produktu
Set kolies 28" BRN Fixed sú štýlové hliníkové kolesá s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný pastorok alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj samostatne predné a zadné koleso.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Ružová |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Ružová |
| Náboj | Alu / Flip-Flop |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 120 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black)
Michelin
od 13,30 €
10,81 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Reflexná plocha: Nie
Hmotnosť: cca. 305 g, cca. 310 g
Prevedenie: Drôt, Skladací
Plášť 28" Hutchinson Nitro 2 (25-622/Black&Red)
Hutchinson
14,50 €
11,79 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Červená
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: Mono Compound
Hmotnosť: cca. 360 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Challenge Elite Pro (25-622/Black)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (40-635)
Schwalbe
40,05 €
32,56 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40-635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1 1/2"
Rozmer/FRA: 700 x 38B
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1010 g



