Set kolies 28" Miche Reflex RX7 CA Miche
Popis produktu
Set kolies 28" Miche Reflex RX7 navrhnuté pre použitie na ceste a umožňujú cyklistom poskytnúť maximálny potenciál.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-15 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Výška ráfika | 25 mm |
| Dĺžka náboja | 100 / 130 mm |
| Hmotnosť | cca. 1985 g |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 23 - 28 mm |
| Materiál výplet | SAPIM Inox Flat |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál orech | Hliník 7075-T6 |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 20/28 |
| Voľnokolo/kazeta | Kompatibilné Campagnolo 10/11 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Wired (28-622/Black)
Continental
58,26 €
47,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 405 g
Prevedenie: Drôt
Ráfiková brzda cestná Shimano Tiagra BR-4700
Shimano
od 38,82 €
31,56 bez DPH
Farba: Sivá
Rozmer: 39 - 49 mm
Materiál: Kovaný hliník
Hmotnosť: cca. 356 g (pár)
Prevedenie: Predná brzda, Zadná brzda
Doporučené brzdové klátiky: R50T5
Brzdová / radiaca páčka cestná 11 st. Shimano Ultegra ST-R8020-R (Disc)
Shimano
210,15 €
170,85 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet rýchlostí: 11
Materiál: Hliník/Karbón
Priemer objímky: 23,8 - 24,2 mm
Hmotnosť: cca. 275 g
Prevedenie: Pravá
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (23-622)
Continental
74,50 €
60,57 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Skladací



