Zadné koleso 28" DT Swiss T 1800 Classic 30 10/120 mm BP
Popis produktu
Zadné koleso 28" DT Swiss T 1800 Classic 30 má široký, stredne hlboký hliníkový ráfik a klasické aero lúče. Je vyrobený pre hektickú premávku vo veľkomeste alebo pre kľudnú jazdu na dráhovom ovále. Kombinácia minimalistického dizajnu a solídneho švajčiarskeho inžinierstva prispieva k dlhodobému potešeniu z kvalitného produktu.Súčasťou dodávky:
• Tubeless páska 23 mm
• Tubeless ventil 26-35 mm
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-20 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | DT Swiss 370 Classic |
| Šírka ráfika | 24 mm |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 990 g |
| Materiál nipel | Hliníkový DT ProLock |
| Nosnosť | 110 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 28 mm |
| Materiál výplet | DT AeroLite |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 10 mm oska |
| Voľnokolo/kazeta | Single Speed |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (25-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" BRN Tape (16-540)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 24"
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)/2 ks
Schwalbe
4,43 €
3,60 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán







