Koleso zadné 26" Rodi Black Rock Disc / XLC Evo Disc BP
Dĺžka náboja
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso zadné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Black Rock Disc a hliníkovým nábojom XLC Evo Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-21 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm, 142 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35-62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 12 mm oska, Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 26" BRN Anti Puncture Tube (47/57-559 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 47/57-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75 / 2,125"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Kazeta 9 st. SRAM PG 990
SRAM
100,52 €
81,72 bez DPH
K dispozícii o: 3 dniFarba: Strieborná/Červená (unášač)
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 / 34 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (unášač)
Hmotnosť: cca. 272 g
Plášť 26" Continental Ride Tour Reflex (47-559/Black)
Continental
22,68 €
18,44 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 870 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Michelin Protek (35-559)
Michelin
18,76 €
15.05.26
15,25 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,40"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 630 g
Prevedenie: Drôt




