Zadné koleso 26" EXAL ZX 19 / Shimano Deore M615 (559-19) BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano Deore FH-M615. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Deore FH-M615 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Michelin WorldTour (35-584/Black)
Michelin
11,47 €
9,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 35-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1 1/2"
Rozmer/FRA: 650 x 35B
Hmotnosť: cca. 580 g
Prevedenie: Drôt
Kotúč brzdový Miche Disc Brake Rotor MTB
Miche
od 31,20 €
25,37 bez DPH
Farba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 106 g (160 mm)
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 203 mm, 180 mm, 160 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Kazeta 8 st. Force CS08-1232
Force
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 349 g
Kazeta 8 st. Shimano CS-HG50-8
Shimano
od 20,00 €
16,26 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 380 g (11-30 z.)



