Koleso zadné 27,5" DT Swiss 466D Disc / XLC Evo Disc BP
Dĺžka náboja
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso zadné 27,5" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss 466D Disc a hliníkovým nábojom XLC Evo Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-19 |
| Rozmer/Inch | 27,5" |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm, 142 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 12 mm oska, Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kazeta 8 st. Shimano CS-HG51-8
Shimano
od 16,60 €
13,50 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Kazeta 8 st. Force CS08-1232
Force
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 349 g
Kazeta 9 st. BRN CS09-1132
BRN
23,00 €
18,70 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Duša 27,5" Schwalbe Air Plus 21AP (40/62-584 AV)
Schwalbe
9,72 €
7,90 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 305 g
Typ ventilu: Auto ventil



