Zadné koleso 27,5" DT Swiss M 502 Disc / Shimano Deore XT HB-M8010 BP
Popis produktu
Zadné koleso 27,5" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss M 502 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore XT HB-M8010. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-30 |
| Rozmer/Inch | 27,5" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Deore XT FH-M8010 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Šírka ráfika | 35 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 148 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 12 mm oska |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8 - 11 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 27,5" Schwalbe Air Plus 21+AP (54/70-584 AV)
Schwalbe
10,35 €
8,41 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 54/70-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 2,10 / 2,75"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 400 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 27" BRN City Vintage (32-630/Black&Tan)
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 32-630
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 27" x 1 1/4"
Hmotnosť: cca. 800 g
Prevedenie: Drôt
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 M
Miche
35,40 €
28,78 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 214 g (12-21 z.)
Prevedenie: Miche/Campagnolo
Kazeta 9 st. Force CS09-1132
Force
15,50 €
12,60 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 347 g



