Zadné koleso 27,5" DT Swiss GR 1600 Spline 25 BP
Popis produktu
Zadné koleso 27,5" DT Swiss GR 1600 Spline 25 je určený pre gravel dobrodružstvá a pre všetky jedinečné zážitky, ktoré sa nachádzajú ďaleko od asfaltu a komunity cestných cyklistov. Super odolné hliníkové koleso vyrobené zo spoľahlivých komponentov, ktoré vás podporí pri nekonečných kilometroch z bezstarostného potešenia z jazdy.Súčasťou dodávky:
• Tubeless páska 27 mm
• Tubeless ventil 32 mm
• IS 2000 adapter
• 5 mm krytka
• Sram XDR Road Freehub Kit
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-24 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | DT Swiss 350 |
| Šírka ráfika | 28 mm |
| Výška ráfika | 25 mm |
| Dĺžka náboja | 142 mm |
| Hmotnosť | cca. 928 g |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Hliníkový DT ProLock Squorx ProHead |
| Nosnosť | 130 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | DT Aero Comp |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | TA12/142 mm |
| Voľnokolo/kazeta | Kompatibilné Shimano 11 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. Campagnolo Veloce CS9-VLX
Campagnolo
od 63,03 €
51,24 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 258 g (12-25 z.)
Kazeta 10 st. SunRace CSMS1TAW
SunRace
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál dištančný krúžok: Plast
Materiál unášač: Oceľ
Materiál matica: Oceľ
Duša 27,5" Schwalbe Air Plus 21AP (40/62-584 AV)
Schwalbe
9,72 €
7,90 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 305 g
Typ ventilu: Auto ventil
Kazeta 9 st. Campagnolo Veloce CS03-EC
Campagnolo
50,21 €
40,82 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 250 g (11-25 z.)



