Koleso zadné 28" Remerx Top Disc (622-19) Remerx
Popis produktu
Koleso zadné 28" Remerx Top Disc so zaujímavým vzhľadom a veľkou spoľahlivosťou. Koleso je určené výhradne pre bicykle s kotúčovými brzdami. Náboje majú väčší priemer prírub. Ráfik je spevnený jednoduchým nitovaním.Koleso je vhodné do terénu, na cyklochodníky a do mesta. Pre svoj zaujímavý vzhľad sú veľmi obľúbené medzi cyklistami.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Remerx 2232 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 24 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 2109 kg (predné + zadné) |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Nosnosť | do 110 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez 2,0 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál orech | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Ložiská | 4x priemyselné |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (23-622/Black&Blue)
Michelin
15,36 €
12,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca- 300 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Kotúč brzdový XLC BR-X02
XLC
17,81 €
14,48 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Červená
Materiál: Kotúč: Nerez
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 203 mm, 180 mm
Prichytenie kotúča: IS 2000
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (32-622/Black)
Continental
55,80 €
45,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací
Duša 28" Hutchinson Double Pack (28/35-622/630 AV)
Hutchinson
7,50 €
6,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20/25-622/630
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28/35
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 32 mm



