Zadné koleso 28" Ryde ZAC 2000 Disc / Shimano Deore M615 (622-19) BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde ZAC 2000 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore HB-M615. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Deore HB-M615 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 24,6 mm |
| Výška ráfika | 21,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air Sport (28-622/Black&Brown)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 7,0 bar
Kazeta 8 st. SunRace CSR86
SunRace
19,63 €
15,96 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov, 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 265 g, cca. 285 g
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Blue)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Challenge Limus Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
68,00 €
55,29 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS



