Koleso zadné 29" Rodi Black Rock Disc / XLC Evo Disc BP
Popis produktu
Koleso zadné 29" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Black Rock Disc a hliníkovým nábojom XLC Evo Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-21 |
| Rozmer/Inch | 29" |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35-62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Orange)
XLC
13,41 €
10,90 bez DPH
K dispozíciiFarba: Oranžová
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 CA
Miche
od 42,48 €
34,54 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 285 g (12-21 z.)
Rýchloupinák 5 mm M-Wave Racky Axle (Black)
M-Wave
10,50 €
8,54 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Dĺžka: 137 - 177 mm
Kazeta 9 st. Shimano CS-HG400-9
Shimano
od 22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ


