Zadné koleso 29" Rodi Black Rock Disc / Shimano FH-QC300 (Black) BP
Popis produktu
Zadné koleso 29" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Black Rock Disc a hliníkovým nábojom Shimano FH-QC300. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-21 |
| Rozmer/Inch | 29" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano FH-QC300 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Šírka ráfika | 26,3 mm |
| Výška ráfika | 16,2 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8 - 11 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. SRAM PG 1050
SRAM
od 32,28 €
26,24 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 299 g (11-32 z.), cca. 250 g (11-23 z.)
Kotúč brzdový Shimano SM-RT 54
Shimano
22,80 €
18,54 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Kotúč: Nerez
Hmotnosť: cca. 141 g
Prevedenie: Dvojdielny
Priemer: 180 mm
Doporučené brzdové platničky: Iba pre organické (Resin)
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Blue)
XLC
13,35 €
10,85 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO SL MTB QR-L06
XLC
28,62 €
23,27 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Karbón - páčka
Dĺžka náboja: 100 / 135 mm
Hmotnosť: cca. 46 g



