Zadné koleso 29" DT Swiss M 462 Disc / Shimano Deore XT HB-M8010 BP
Popis produktu
Zadné koleso 29" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss M 462 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore XT FH-M8010. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-25 |
| Rozmer/Inch | 29" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Deore XT FH-M8010 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Šírka ráfika | 30 mm |
| Výška ráfika | 19,5 mm |
| Dĺžka náboja | 148 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 12 mm oska |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8 - 11 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. SunRace CSMS1TAW
SunRace
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál dištančný krúžok: Plast
Materiál unášač: Oceľ
Materiál matica: Oceľ
Kazeta 10 st. Shimano Tiagra CS-HG500-10
Shimano
od 29,00 €
23,58 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Poniklovaná oceľ
Kazeta 10 st. Campagnolo Veloce CS9-VLX
Campagnolo
od 63,03 €
51,24 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 258 g (12-25 z.)
Duša 29" XLC VT-A29 (50/56-622 AV)
XLC
5,00 €
4,07 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50/56-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 29" x 1,9"/2,3"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm



