Zadné koleso 20" TWN BMX Aluminium / Alu náboj (Black/Silver) TWN
Popis produktu
Zadné koleso 20" TWN BMX Aluminium pre BMX bicykel so 14 mm oskou.Parametre
| Rozmer/Inch | 20" x 2,125" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | So závitom pre voľnokolo |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 14 mm/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 48 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 1 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (16-540)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Small (Red)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 7,7 - 8,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Plášť 20" Planet Air BMX Color (53-406/Blue)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 53-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Drôt
Voľnokolo 7 st. Shimano Tourney MF-TZ500-7
Shimano
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomFarba: Hnedá/Čierna
Počet prevodov: 7
Veľkosť: 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ



