Zadné koleso 24" AL ráfik / AL náboj BP
Popis produktu
Koleso zadné 24" pre bežné využitie s jednostenovým hliníkovým ráfikom a hliníkovým nábojom s pevnou oskou pre 6/7 st. voľnokoloParametre
| Rozmer/ETRTO | 507-19 |
| Rozmer/Inch | 24" x 1,95 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 6/7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 24" Continental Ride Tour Reflex (47-507/Black)
Continental
21,33 €
01.05.26
17,34 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-507
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 24" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 720 g
Prevedenie: Drôt
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (16-571)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-571
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (16-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"



