Zadné koleso 26" EXAL ZX 19 / AL náboj BP
Farba ráfik
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso zadné 26" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom s rýchloupinákom pre 6/7 st. voľnokolo.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica, Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 6/7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kazeta 7 st. SunRace CSR63 7BP
SunRace
16,92 €
13,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 7
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 208 g
Plášť 26" Schwalbe Big Ben HS 439 (55-559/Creme)
Schwalbe
25,04 €
20,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 55-559
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 26" x 2,15"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 910 g
Prevedenie: Drôt
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Kazeta 7 st. Shimano Tourney CS-HG200-7
Shimano
24,19 €
19,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 7
Veľkosť: 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 26 / 32 zubov
Materiál: Oceľ





