Zadné koleso 26" EXAL ZX 19 / Shimano Deore BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano Deore s rychloupinákom a pre 8/9 st. kazetu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Blue)
XLC
13,35 €
10,85 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g
Plášť 26" BRN MTB (50-559/Black)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Planet Air Street (37-590/Black)
Planet Air
10,00 €
8,13 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 37-590
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1 3/8"
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 6,0 bar
Plášť 26" Planet Air Street (37-590/Black&White)
Planet Air
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-590
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 26" x 1 3/8"
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 6,0 bar



