Zadné koleso 26" EXAL ZX 19 / Shimano FH-TY500 (Black) BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano FH-TY500 s pevnou oskou a pre 7 st. kazetu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Shimano FH-TY500 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (60-559)
Schwalbe
33,13 €
26,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 60-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 780 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Michelin Country Rock (44-559)
Michelin
15,80 €
12,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 44-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 560 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Duša 26" Continental Tour 26 All (37/47-559/597 AV)
Continental
7,07 €
5,75 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1 3/8 / 1.75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 165 g
Typ ventilu: Auto ventil
Rýchloupinák 5 mm M-Wave Racky Axle (Black)
M-Wave
10,50 €
8,54 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Dĺžka: 137 - 177 mm



