Koleso zadné 28" Remerx Dragon (622-19) Remerx
Popis produktu
Koleso zadné 28" Remerx Dragon s osvedčenou konštrukciou. Sústružené brzdné plochy s jemnými drážkami, ktoré zabezpečujú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd a súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktívnejší. Patrí k nejpredávanejším modelom vo svojej kategórii.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano FH-TX800 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 24 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Nosnosť | do 120 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez 2,0 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Grand Prix Classic (25-622)
Continental
35,00 €
28,46 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Cream)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Krémová
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Schwalbe Marathon Racer HS 429 (35-622)
Schwalbe
27,60 €
22,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,35"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 465 g
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black&White)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 725 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180



