Koleso zadné 28" Remerx RMX 219 / Union (622-19) Remerx/Union
Popis produktu
Koleso zadné 28" Remerx RMX 219 s jednoduchým ráfikom osvedčenej konštrukcie pre bežné využitie. Ku zvýšeniu kvality kolesa prispievajú aj špice CnSpoke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Union |
| Šírka ráfika | 25 mm |
| Výška ráfika | 16 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 5/6/7 st. |
| Ložiská | Venček |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Akcia
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (23-622/Black)
Continental
31,00 €
25,20 bez DPH
Skladom39,00 €Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 305 g
Prevedenie: Drôt
Kazeta 8 st. Force CS08-1128
Force
11,50 €
9,35 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 260 g
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (23-622/Black)
Continental
54,72 €
44,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 235 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black)
Continental
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 295 g, cca. 365 g
Prevedenie: Skladací, Drôt



