Koleso zadné 28" EXAL XP 19 / AL náboj BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XP 19 a hliníkovým nábojom s pevnou oskou a pre 6/7 st. voľnokolo.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 6/7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (50-622)
Schwalbe
42,26 €
34,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 2,0"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Kazeta 8 st. Force CS08-1128
Force
11,50 €
9,35 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 260 g
Plášť 28" Challenge Paris Roubaix Pro (27-622/Black&Tan)
Challenge
59,00 €
47,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 27-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 27C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2



