Koleso 28" zadné EXAL XR1 / Shimano Tiagra BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XR1 a hliníkovým nábojom Shimano Tiagra s rýchloupinákom a 8/9 st. kazetou. Určené pre cestné bicykle.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 18-25 mm |
| Materiál výplet | Nerez DD |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (28-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
14,20 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 380 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
15.05.26
14,20 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Duša 28" Continental Tour 28 Hermetic Plus (32/47-622/635 AV)
Continental
6,00 €
4,88 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 32/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27/28 x 1 1/4 /1.75
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40mm
Plášť 28" Challenge Strada Pro (25-622/Black&Tan)
Challenge
55,00 €
44,72 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS



