Zadné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Orange Fluo) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Oranžová |
| Farba náboj | Oranžová |
| Farba výpletu | Oranžová |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 1890 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Voľnokolo/kazeta | Flip/Flop |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Challenge Strada Bianca Race TLR (36-622/Black&Brown)
Challenge
49,00 €
39,84 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 36-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 36C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Hmotnosť: cca. 347 g
Sada upínania sedlovky a kolies TWN Hexagon QR (Silver)
TWN
9,60 €
7,80 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 5 x 100 / 135 mm - oska
Rozmer 2: M6 x 45 mm - sedlovka
Materiál: Hliník/Oceľ
Hmotnosť: cca. 81 g
Plášť bezdušový 28" Challenge Gravel Grinder Race TLR (33-622/Black&Brown)
Challenge
50,00 €
40,65 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black&White)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 725 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180



