Zadné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Green Fluo) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Zelená |
| Farba náboj | Zelená |
| Farba výpletu | Zelená |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 1890 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Voľnokolo/kazeta | Flip/Flop |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Biela
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (37-622)
Schwalbe
37,94 €
30,85 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,4"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50
Plášť 28" Michelin Protek Max (40-622)
Michelin
30,89 €
15.05.26
25,11 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 950 g
Prevedenie: Drôt



