Zadné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Black) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 1890 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Voľnokolo/kazeta | Flip/Flop |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Challenge Strada Pro (25-622/Black)
Challenge
55,00 €
44,72 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (25-622/Black&Tan)
Michelin
14,80 €
12,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 310 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Vittoria Corsa G2.0 (23-622/Black)
Vittoria
56,37 €
45,83 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Materiál kostry: Corespun K
Zmes: 4C Graphene 2.0
Hmotnosť: cca. 245 g
Kazeta 8 st. BRN CS08-1132
BRN
22,50 €
18,29 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná



