Zadné koleso 28" BRN Alumium Fixed (White) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Biela |
| Farba náboj | Biela |
| Farba výpletu | Biela |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 1890 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Voľnokolo/kazeta | Flip/Flop |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (28-622/Black)
Continental
68,10 €
01.05.26
55,37 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 250 g
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací
Kazeta 8 st. SRAM PG 850
SRAM
od 6,87 €
5,59 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 26 / 32 zubov, 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 276 g
Kazeta 9 st. SunRace CSR91
SunRace
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 293 g



