Zadné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Red) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný prevodník alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Červená |
| Farba náboj | Červená |
| Farba výpletu | Červená |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 1890 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Voľnokolo/kazeta | Flip/Flop |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Kenda Kwest K193 (25-622)
Kenda
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (25-622/Black)
Continental
21,80 €
17,72 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 265 g, cca. 335 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Green)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Zelená
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (40-622)
Schwalbe
28,30 €
23,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 960 g



