Zadné koleso 28" EXAL XR1 / Shimano Tiagra (QR/Black) BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XR1 a hliníkovým nábojom Shimano Tiagra. Určené pre cestné bicykle.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Tiagra |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 18 - 25 mm |
| Materiál výplet | Nerez DD |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 10/11 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Miche Primato 9 SH
Miche
od 34,58 €
28,11 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 240 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano
Kazeta 9 st. Shimano Altus CS-HG201-9
Shimano
19,90 €
16,18 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 / 34 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (32-622)
Continental
75,94 €
01.05.26
61,74 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Michelin Protek Cross (42-622)
Michelin
19,00 €
15,45 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 840 g
Prevedenie: Drôt



